uvod program
mapa vlaky
parkovanie press
historia modlitby

Organizátori Národnej púte v Šaštíne pozývajú všetky médiá osláviť sviatok Patrónky Slovenska. Upozorňujú, že pre vstup do PRESS CENTRA (v areáli baziliky) bude potrebná akreditácia. Zástupcovia médií sa musia akreditovať najneskôr 14. septembra do 12:00, a to zaslaním mena a priezviska vyslaného novinára, kontaktu a názvu redakcie na emailovú adresu PR manažéra. Následne vám bude zaslaná zmluva o akreditácii, ktorú fyzicky podpíšete v PRESS CENTRE. Akreditovaní novinári budú mať prístup aj do koridorov pred hlavným oltárom.

Organizačný tím upozorňuje zástupcov médií, že pre médiá neplánuje na mieste zabezpečovať stravu ani parkovanie. V PRESS CENTRE bude k dispozícii internet, malé občerstvenie a priamy prenos zo svätej omše. Fotografovanie vybraných bodov programu bude povolené výlučne len akreditovaným fotografom.

Organizačný tím zároveň pozýva akreditované médiá na krátky brífing, ktorý sa uksutoční v nedeľu 15. septembra 2019 po skončení slávnostnej svätej omše, ktorá sa začína o 10:30. Čas, miesto a mená hostí brífingu budú oznámené neskôr. Záujem o účasť na brífingu môžete potvrdiť Miroslavovi Janákovi.

 

Miroslav Janák

PR manažér Národnej púte

miroslav.janak@gmail.com

0949 874 876