Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly nedeľnej svätej omše o 10.30, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
1078 modlitieb k Sedembolestnej:
Štefan Kováč
19. 1. 2021 o 11:29
Chcem poprosiť o modlidbu za zomreleho Ondreja.Bol to dobrý syn a tiež otec rodiny, každemu komu vedel pomôcť pohol. Pán ho povolal ku sebe. Za všetky vaše modlidby úprimne Pán Boh zaplať.
Lucia Š.
10. 1. 2021 o 20:03
Panna Mária, utiekame sa pod Tvoju ochranu a prosíme o milosť uzdravenia pre členov našej rodiny aj všetkých ľudí na Slovensku, vo svete. Ďakujeme, za zlepšenie stavu aj z to, že naši drahí rodičia sú zdraví a choroba ich obchádza, ako aj za všetky milosti, ktoré sa nám denne dostávajú! Prosíme o Tvoju pomoc, pomoc svätej rodiny, utiekame sa pod Tvoj ochranný plášť. Vďaka!
Michaela
8. 1. 2021 o 23:07
Prosím za uzdravenie mojej drahej sestry Dášky, ktorá bola 3 týždne pripojená na umelú pľúcnu ventiláciu v dôsledku korony a stále bojuje o život. Sedembolestná panna Mária utiekam sa k tebe s modlitbou za našu drahú Dášku, daj jej silu, aby sa tak naďalej mohla s nami tešiť zo života. Pán Boh zaplať
Mária
6. 1. 2021 o 10:40
Sedembolestná Panna Mária, v prvom rade Ti chcem so srdca poďakovať za všetky dary a milosti, ktoré si vyprosila počas môjho života pre mňa, pre moju rodinu a nebolo ich málo... A teraz, by som Ťa chcela poprosiť o pomoc pre náš národ slovenský i český... Panna Mária slovenský národ Ťa má vo výnimočnej úcte, svedčia preto i pomenovania, Šaštínska Sedembolestná Panna Mária, Levočská Panna Mária, Panna Mária Klokočovská... a verím, že i Ty máš slovenský národ pod osobitnou ochranou. Neviem, aký je Boží plán, ale viem, že na Tvoje orodovanie Tvoj Syn, môže zmeniť svoje rozhodnutie..., tak ako to bolo v Káni Galilejskej... Tvoj Syn sa pýtal, prečo to Matka odomňa žiadaš, ešte neprišiel môj čas. Ale vyhovel Tvojej prosbe. A tak si so slzami v očiach vravím... Len Máriu pros, keď slabosť máš, ona Ti pomoc dá a ani netušíš, akú v nej Matku máš. Ona vie, čo Ti vyprosiť má, len buď vždy pod jej ochranou. Mária ochrana, zbav nás moci satana. Vďaka! A ďakujem i vám všetkým za vaše modlitby...
Jarmila
31. 12. 2020 o 11:38
Sedembolestná Panna Mária, ďakujem Ti za všetko, čo si pre našu rodinu vyprosovala u svojho Syna Ježiša Krista a stála si pri nás v tomto pre nás ťažkom roku, najmä keď si Pán povolal nášho drahého otca pred Vianocami do večnosti. Prosím, neopúšťaj nás, daj nám silu a vypros nám dary Ducha svätého do nastávajúceho nového roka, Božie požehnanie a Milosť. Pochválený buď Ježiš Kristus!
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo