Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly nedeľnej svätej omše o 10.30, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
1433 modlitieb k Sedembolestnej:
Adriana
21. 3. 2023 o 07:42
Prosím Milostivá Panna Mária o uzdravenie dcéry Petrušky a vyprosenie dobrých výsledkov pre dcéru. Sedembolestná Panna Mária, vypros prosím dar Božej milosti zdravia a šťastia pre ňu. Drahá Mamička, ochraňuj a Požehnávaj nás, prosím o pokoj a zdravie v rodine. Úprimné ďakujeme a PBZ.
Dominika
14. 3. 2023 o 11:01
Sedembolestna Panna Maria, prosim o zachranu vztahu s Jozefom o dar manzelstva. Dakujem. Dominika
anna
12. 3. 2023 o 07:54
Sedembolestná Panna Mária ďakujem za vypočuté prosby. Prosím o pokoj vo svete , pokoj a zdravie v rodine. PBZ.
Livia
9. 3. 2023 o 10:18
Sedembolestná Panna Mária, Matka Božia a Matka Naša, oroduj prosím u Pána za naše manželstvo, aby prekonalo aktuálnu krízu, aby manžel prekonal svoju hrdosť a stiahol žiadosť o rozvod. Prosím Ťa, aby Pán naplnil naše srdcia Duchom Svätým a chránil nás od všetkého Zlého. Amen
Andrea
5. 3. 2023 o 22:07
Nepoškvrnená Panna Mária, Matka Božia a Matka naša, vypočuj našu modlitbu a Svojimi rukami ju polož pred trón Tvojho Syna Ježiša. Božia Matka, utiekame sa pod plášť Tvojho milosrdenstva a prosíme o uzdravenie tela aj duše a odvrátenie zákernej choroby pre nášho ocka. Nebeská Matka, plná milostí, daj zdrqvie, silu a trpezlivosť našej mamke. Láskavá naša Matka, daj, aby rodina Svätej Trojice prenikla našu rodinu svojou nežnou a vrúcnou prítomnosťou, aby si naša rodina uvedomovala túto lásku a prejavovala ju v našich vzťahoch. Všetky naše potreby, o ktorých nevieme Ti v tejto modlitbe predkladáme a modlíme sa vo vzácnom mene Ježiš. Amen.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo