Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly nedeľnej svätej omše o 10.30, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
1050 modlitieb k Sedembolestnej:
Katka
27. 11. 2020 o 01:08
Prosím o modlitbu za uzdravenie a trpezlivé znášanie neuropatickej bolesti a za dar správneho rozhodnutia, ktoré musím urobiť. Prosím aj za J.S., aby mu Pán Boh udelil hojne milosti a spokojnosť, hlavne veľa dobrých ľudí, ktorí mu budú pomáhať. PBZ. Katka.
František Fraňo
25. 11. 2020 o 19:37
Prosím Pannu Máriu Sedembolestnú o skoré uzdravenie nášho pána farára ,nakoľko ho zastihla nečakaná choroba s vysokými teplotami ,už dnes nám chýbal v kostole na pravidelnej svätej omši o 17-tej hodine, Sedembolestnej Panny Márie v Žiari nad Hronom. Ďakujem aj za veriacich za Vaše modlitby. Ku modlitbe za uzdravenie sa pridáme aj my veriaci.
František Fraňo
23. 11. 2020 o 20:52
Prosím Pannu Máriu Sedembolestnú o zdravie a ochranu duše ,tela o dar viery a vytrvalosť v ťažkých chvíľach pre Adrianku, Ladislava, Mariana ,Editku .Ďakujem za Vaše modlitby.
Mária
22. 11. 2020 o 17:26
Sedembolestná Panna Mária ďakujem Ti za Tvoju doterajšiu pomoc. Mária naša Matka, prosím, drž svoju ochrannú ruku nad mojou dcérou. Verím, že s pomocou Božou nájde svoje miesto a nájde i cestu k Bohu. Vďaka za vaše modlitby.
Adela Penesová
22. 11. 2020 o 10:34
Prosím Pannu Máriu Sedembolestnú za orodovanie u Pána Ježiša Krista za zdravie a Božiu pomoc pre celú rodinu najmä za synov Dominika, Floriána, Filipka, za kamarátku Mariku, ktorú čaká už druhá operácia metastáz na pečeni a zosnulého strýka Milanka, pokoj jeho duši.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo