OZNAMY
19. - 25. 6. 2023
  1. Mesiac jún je osobitým spôsobom zasvätený Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. V našej bazilike sa chceme spoločne modliť litánie k Božskému Srdcu a to vždy po mariánskej hodinke, ktorá začína vo všedné dni o 17.00 hod.

 

  1. V sobotu 24. júna slávnostonou svätou omšou o 11.00 hod. v bazilike, vdp. Juraj Rybanský oslávi 50. výročie kňažstva. Srdečne pozývame a prosíme o pamäť v modlitbách.

 

  1. V sobotu 24. júna bude v našej bazilike púť motorkárov. Svätá omša sa začne o 13.00 hod. a po nej bude pred bazilikou požehnanie motoriek.

 

  1. Na budúcu nedeľu si chceme uctiť svätého Alojza a to púťou a svätou omšou pri kaplnke zasvätenej tomuto svätcovi, ktorá je pri ceste na Holíč. Ak nám to počasie dovolí, tak ku kaplnke chceme aj spoločne peši putovať. Odchádzame spred baziliky o 16.00 hod. Svätá omša pri kaplnke začne o 17.00 hod. a po nej bude skromné agapé.

 

  1. Komunita Cenacolo pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v sobotu 24. júna v Komunitnom dome na Včelárskej paseke blízko Kráľovej pri Senci.

 

  1. Na hradnom kopci, na Hummelovej ulici v bratislavskom Starom Meste od 1. septembra otvára svoje brány nová súkromná základná škola sv. Michala, ktorá stojí na kresťanských hodnotách. Práve teraz je možné prihlásiť svoje deti do 1.-4. ročníka. Všetky informácie nájdete na internetovej stránke školy (www.skolasvmichala.sk).
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo