FARSKÉ OZNAMY
Štvrtá pôstna nedeľa

Pobožnosť Krížovej cesty bude počas pôstneho obdobia takto: v bazilike v piatky o 17.30 hod. V Strážach na kalvárii v nedele o 14.00 hod., v Šaštíne na kalvárii v nedele o 15.00 hod. Počas pôstnych nedelí popoludňajšia pobožnosť v bazilike nebude.

Pozývame Vás na koordinačné stretnutie k synode v Cirkvi, na miestnej farskej úrovni, do ktorého sa môže zapojiť každý. Uskutoční sa dnes v nedeľu 27.3.2022 o 16.00 hod. v oratóriu.

V tomto týždni je prvý piatok v mesiaci apríl.

V prvú sobotu mesiaca, 2.4.2022 sa pobožnosť k Panne Márii začne modlitbou posvätného ruženca o 16.00 hod. a bude pokračovať slávením sv. omše. Hlavným celebrantom bude generálny vikár bratislavskej arcidiecézy Mons. Daniel Ižold.

Na budúcu nedeľu (3.3.2022) bude zbierka na pomoc obetiam vojnového konfliktu na Ukrajine. Vopred ďakujeme za Vašu obetavosť a štedrosť.

Bratislavská arcidiecéza organizuje talkshow s názvom “Adam, kde si?” Bude to večer otázok a odpovedí. Hostia: Mons. Stanislav Zvolenský, Božidara Turzonovová a Štefan Bučko. Moderuje: Pavol Smolík. U Františkánov v Teatre Colorato vo štvrtok 7. apríla o 20.00. Viac informácii na sociálnych sieťach Bratislavskej arcidiecézy.

Prosíme Vás o príspevok vo forme 2% z dane z príjmu fyzických a právnických osôb pre naše občianske združenie SEPTIMAVIA. Použijeme ich na aktivity vo farnosti, v bazilike. Tlačivá sú na stojanoch v bazilike a na internetovej stránke. Ďakujeme, že nás podporíte.

 Liturgický kalendár :

Nedeľa: Piata pôstna nedeľa

Martin Lehončák OSPPE
správca farnosti

Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo