uvod program
mapa vlaky
parkovanie press
historia modlitby

Organizátori Národnej púte v Šaštíne pozývajú všetky médiá osláviť sviatok Patrónky Slovenska. Upozorňujú, že pre vstup do PRESS CENTRA (v areáli baziliky), bude potrebná akreditácia. Zástupcovia médií sa musia akreditovať najneskôr 14.septembra do 12:00 h, a to zaslaním mena a priezviska vyslaného novinára, kontaktu a názvu redakcie na e-mailovú adresu: miroslav.janak@bazilika.sk

Následne Vám zašleme zmluvu na akreditáciu. Akreditovaní novinári budú mať prístup aj do koridorov pred hlavným oltárom.
Komunikáciu Národnej púte v Šaštíne zabezpečuje tím zložený zo zástupcov Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne a Tlačovej kancelárie KBS. Hlavnými zodpovednými sú

Miroslav Janák (mobil: 0902 788 727, e-mail: miroslav.janak@bazilika.sk)

Martin Kramara (mobil: 0910 842 642, e-mail: hovorca@kbs.sk)

V prípade záujmu o akékoľvek informácie, kontaktujte Miroslava Janáka.

Na Národnú púť 2015 majú vstup všetky médiá, do PRESS CENTRA bude však umožnený vstup len akreditovaným médiám. Organizačný tím upozorňuje zástupcov médií, že pre médiá neplánuje na mieste zabezpečovať stravu ani parkovanie. V PRESS CENTRE bude k dispozícii internet, malé občerstvenie a priamy prenos zo svätej omše. Fotografovanie bodov programu na určených miestach bude povolené výlučne len akreditovaným fotografom.

Organizačný tím Národnej púte v Šaštíne zároveň pozýva všetky médiá na krátky brífing, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 15. septembra 2016. Čas a mená hostí brífingu budú oznámené neskôr. Brífing sa uskutoční v areáli baziliky po skončení záverečnej slávnostnej svätej omše, ktorá sa začína o 10.30 hod.. V prípade záujmu je možné potvrdiť účasť na brífingu Miroslavovi Janákovi.