Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
557 modlitieb k Sedembolestnej:
Mária
19. 9. 2017 o 19:24
Sedembolestná Panna Mária prosím Ťa o pomoc a ochranu pre našu dcéru, Ty najlepšie vieš, čo nám máš vyprosiť u svojho Syna. Sedembolestná Panna Mária ďakujem Ti za všetky dary, ktoré si nám vyprosila za posledné roky. Ďakujem i všetkým za modlitby.
Jana Melušová
19. 9. 2017 o 06:31
Za zdravie a božiu pomoc pre brata Pavla
Bohuznama
18. 9. 2017 o 14:25
Sedembolestna Panna Maria z celeho srdca ta prosim o dar zdravia a dar viery pre tazkochoreho Pavla,prosim aj o dobrych lekarov, aby ich mysel a ruky viedol Duch sv. Chvala Panu a Panne Marii.
Maxištrant Palino
17. 9. 2017 o 12:45
Drahá naša Panna Mária Sedembolestná. Ďakujem vám všetkým zato, čo ste pre mňa urobili a Ja som urobil pre vás. Vrúcne ťa prosím za všetkých dobrodincov, ľudí ktorý sa radi modlia ruženec, vytrvalých miništrantov, kňazov, naše rodiny, za mňa samého, za duše v očisci, za pápeža Františka, za chorých a trpiacich bratov a sestry a daj im zdravie, pomoc, ochranu a veľa milostí, aby sme dokázali, čo sa skrýva v našom vnútri a táto naša modlitba nech letí ako dym z kadidla ako krídla do nebeských výšin. AMEN a Pán Boh zaplať.
Mária
16. 9. 2017 o 11:53
Sedembolestná Panna Mária ďakujem Ti za všetky milosti, ktoré si vyprosila pre mňa a našu rodinu. Prosím ťa, prihovor sa za Radomíra, za jeho oslobodenie od všetkého zla, pros svojho syna nášho Pána Ježiša Krista, aby vstúpil do jeho života a naplnil ho svojim pokojom a radosťou a aby mu dal silu plniť vôľu Jeho vôĺu. Vypros mu tu pravú manželku, ktorú Boh pre neho stvoril. Prosím aj za uzdravenie vzťahov v našej rodine, požehnanie pre nás a o zjednotenie k spoločnej modlitbe. Vďačná Mária
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo