Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
660 modlitieb k Sedembolestnej:
Alena
11. 7. 2018 o 16:42
Zvolávam všetkých ľudí na modlitby za chorých mladých ľudí, ktorí sú chorí duchom, ale i telom. Prosím za mojích synov o ochranu, o Božie objatie a o obrátenie. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás !!! ĎAKUJEM
Anka
27. 6. 2018 o 20:36
Prosím o modlitby za uzdravenie Zuzany, nech ju Sedembolestna Panna Mária ochraňuje, pomáha jej prekonať všetky ťažkosti ...Pbz
Magda, Jana a Viera
24. 6. 2018 o 20:16
Za celostné uzdravenie MF, JG, VP, ich celých rodín, rodov a na ich spoločné modlitbové úmysly. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás, pomôž nám vyriešiť všetky naše problémy, dôverujeme Ti.
viera
20. 6. 2018 o 17:32
Za pomoc božiu a dary Ducha sv. pre TH, za správne rozhodnutia v pozícii MR, za správny výber novej VP na jeho úseku. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nich.
Julka
17. 6. 2018 o 23:35
Panna Mária Sedembolestná, ďakujem Ti za všetky moje vyslyšané prosby a za silu, ktorú sme dostali v ťažkých situáciách. Opäť Ťa Matička prosím o zdravie, Božiu pomoc, silu a pokoj pri blížiacich sa náročných operáciách, ktoré nás čakajú v mojej rodine, a o následne požehnanú liečbu pre Jarku a Janka. Panna Mária Sedembolestná ochraňuj celú našu rodinu a veď nás. Vďaka!
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo