Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
793 modlitieb k Sedembolestnej:
Kristína
16. 7. 2019 o 11:19
Prosím o modlitbu za pomoc a za pokoj v zložitej životnej situácii ďakujem
Viera
14. 7. 2019 o 21:34
za celostné uzdravenie JG, MF, VP a ich celých rodín, na ich spol.m.úmysly, najmä za duše v očistci. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás, vezmi nás pod svoj ochranný plášť, dôverujeme Ti.
Jana
13. 7. 2019 o 20:39
Velmi prosim najlaskavejsiu Matku Boziu o pozitivne odpovede a o pomoc. So srdca jej dakujem a modlim sa k jej milostivemu srdcu.
Maria
9. 7. 2019 o 08:14
Prosím vás o modlitby za môjho otca Františka aby prestal piť pane prosím pomôž mu vymaniť z toho zlá a prosím aj o ochranu mojej rodiny B. Aby náš pán ochraňoval od zlého pane buď snami a veď naše kroky Pane Ježišu Buď snami A požehnaní nás Ďakujem
Oľga
8. 7. 2019 o 12:28
Najdrahšia a najmilostivejšia matka Sedembolestná Panna Mária, si hlboko v mojom srdci aj so svojim synom Pánom Ježišom Kristom, skláňam sa pred Vami a prosím o pomoc, o pár dní ma čaká vyšetrenie, ktoré rozhodne o vážnosti mojej choroby a jej liečenia, prosím, aby všetko dopadlo dobre, aby som mala silu to zvládnuť a sa vyliečila. Ďakujem modlitbou posvästného ruženca.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo