Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
704 modlitieb k Sedembolestnej:
Ivana
8. 11. 2018 o 21:44
Prosim o modlitbu o uvolnenie cesty nasmu vztahu s Filipom od zloreceni a prosim pozehnanie rovnako v ostatnych sferach zivota Kristovou Krvou Dakujem
Mária
4. 11. 2018 o 16:44
Sedembolestná Panna Mária, chcela by som Ťa poprosiť o pomoc a príhovor u Tvojho Syna pre moju dobrú známu. Už roky sa nemôže stretávať so svojimi vnúčatmi, syn ju len na ulici pozdraví, nemôže za ňou prísť. Matka Božia, Ty vieš aká je to bolesť, keď Matka stracá svoje dieťa, prosím pomôž, pomôž ... Moja známa sa celé roky modlí za svojho syna, o pár rokov bude mať 90, veľmi túži po stretnutí so synom. Ďakujem Ti Sedembolestná Panna Mária, Ty nikdy neodmietneš pomoc. Vďaka i všetkým za modlitby.
Viera
28. 10. 2018 o 23:15
Za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celych rodin, rodov a na ich spolocne modlutbovéumysly. Sedembolestná Panna Maria, oroduj za nas.
Mária
23. 10. 2018 o 13:23
-za uzdravenie rodových koreňov a preťatie zlých pút bohuznámych rodín -za zdravie a Božie požehnanie bohuznámych rodín - za životných partnerov pre Máriu a Mariána - za zdravie Petry, ktorá je v požehnanom stave - za uzdravenie Boženky po úraze - za uzdravenie Michala z Parkinsonovej choroby - za uzdravenie Vladimíra z Alzheimerovej choroby Pán Boh zaplať.
Silvia
19. 10. 2018 o 11:26
Sedembolestna Panna Mária prosím Ťa za mňa i moje dieťatko ktoré nam požehnal náš Pán nech sme zdravý,nech všetko zvládneme do úplného konca,nech su zdrave moje dve deti i manžel,nech sa dobre prestahujeme a zabývame nech sa nám na novom mieste páči.Pán Boh zaplať
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo