Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
841 modlitieb k Sedembolestnej:
Bohuznama
9. 11. 2019 o 09:54
Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus. Panna Maria Sedembolestna z celeho srdca ta prosim o prihovor u Tvojho Synacika a nasho Pana Jezisa Krista za moju rodinu, za obratenie PAL .Bohu vdaka
Mária
1. 11. 2019 o 20:23
P.P.Ježiš Kristus. Prosím o dar viery pre neter Janu, ktorá žije v ČR. Žije v slobodnom zväzku a nechodí vôbec do kostola. Matka Božia, Sedembolestná prosím Ťa vypros jej obrátenie. S P. Bohom. Mária
Bohuznama
31. 10. 2019 o 08:30
Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus. Z cekeho srdca vas prosim o modlidby za uzdravenie pre Tomasa.Bohu vdaka.Sedembolestna Pannna Maria oroduj za nas.
BOHU ZNÁMA
30. 10. 2019 o 15:56
Prosím o modlitby za zdravie a Božie požehnanie pre Andreu, Lenku, Paulu, Máriu, Evu, Annu a Máriu. Nech im Pán požehná manželov, aby tvorili sväté manželstvá a rodiny. Sedembolestná Panna Mária daruj týmto dievčatám trpezlivosť, pokoj a dôveru v Božiu pomoc.
BOHU ZNÁMA
30. 10. 2019 o 15:51
Prosím Vás o modlitby za zdravie a Božie požehnanie pre Mateja, Mareka, Petra a Vladimíra. Nech im Pán požehná manželky, aby tvorili sväté manželstvá a rodiny. Nech sú naplnení Svätým Duchom, múdrosťou, odvahou, radosťou, pokojom a požehnaním. Nech Pán vypočuje ich prosby a modlitby.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo