Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
466 modlitieb k Sedembolestnej:
Lívia
21. 3. 2017 o 16:19
Sedembolestná Panna Mária, ďakujem za milosť súkromného sľubu a zasvätenia. Veľmi Ťa milujem, ale som len úbohá hriešnica. Ďakujem za Tvoje láskavé srdce a to že si mi u Pána vyprosila veľké milosti. Chcem Ťa poprosiť, môj starý otec a stará mama majú už veľa ťažkostí, no najviac ma ťaží, že stratili vieru. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás.
alena
16. 3. 2017 o 22:09
Drahá Panna Mária,moja nebeská matka,k Tebe sa utiekam a zverujem Ti telesné i duševné zdravie mojej rodiny.Prosím o ochranu mojich detí a ich detí,prived ich ku svojmu synovi,vypros im milosti pre spásu ich,našich duší.Prosím o modlitbu za moju rodinu.
Mária
15. 3. 2017 o 21:21
Sedembolestná Panna Mária, prosím Ťa ochranu mojej dcéry Milky, nech opäť nájde cestu k Bohu, prosím Ťa o ochranu mojej rodiny a mojich blízkych. Vypros nám u Boha tie milosti, ktoré najviac potrebujeme pre spásu našich duší. Ďakujem za všetky dary, ktoré si nám vyprosila u Svojho Syna. Vďaka i vám všetkým za vaše modlitby.
Eva
14. 3. 2017 o 05:29
Sedembolestna Mama. Prosim za Majku a za jej este nenarodene dietato. Aby ho stasne donosila pod srdiečkom a prividla na svet. Dakujem.
Terézia
11. 3. 2017 o 19:38
Prosim Sedembolestnu nasu Matku o dar viery pre mojho manzela.Nech by prijal viac lasky a pokory do svojho srdca a nechal v sebe viac posobit silu nasho Spasitela.Pan Boh zaplat.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo