Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
512 modlitieb k Sedembolestnej:
Veronika
20. 6. 2017 o 22:32
Mili priatelia! Prosim vas velmi o modlitbu za nasu kamaratku Janku. Dnes, tyzden pred pôrodom im zomrelo babatko. Prosme Pana aby im dal silu prejst aj cez tuto skusku.. Vdaka Veronika.
Mária
18. 6. 2017 o 19:41
Sedembolestná Panna Mária prosím Ťa o pomoc v chorobe pre tetu Oľgu, prosím o silu i pre jej blízkych príbuzných. Vďaka Panna Mária za príhovor u Tvojho Syna, vďaka i vám všetkým za vaše modlitby.
Veronika
14. 6. 2017 o 18:32
Mili modlitebnici, prosim vas velmi velmi o modlitby za istu osobu, môjmu srdcu velmi blizku, ktora si chce siahnut na zivot z nestastnej lasky. Velka vdaka ♥ Veronika.
Jiřina
13. 6. 2017 o 23:23
Prosím Pannu Marii o dar víry, naděje, lásky, zdraví a dar ducha svatého pro rodiny našich synů, aby se usmířily snachy a prosím zvláštˇza snachu Blanku, která je v těžké situaci životní.
Maxiništrant Palino Petrič
3. 6. 2017 o 13:24
Panna Mária Sedembolestná som tu už trinásty rok v mojej službe pri Pánovom oltári. Zatiaľ sa mi v práci darí a držím sa a niektorý už prišli aj nový miništanti a začo sa teším. Potrebujem hlavne od teba pomoc, ochranu, zdravie tela i duše. Keď sa každý deň sa prichádzan prijať Pána Ježiša, tvojho Syna do svojho srdca a utiekať sa tebe pod tvoj ochranný plášť ak ma ovládne strach, hnev, stres, zlá nálada, úzkosti a samota. Ďakujem ti za všetkých saleziánov, ktorý už odišli, miništrantov a všetkých veriacich, s ktorými spolupracujem ako jedna farská rodina. AMEN. PÁN BOH USLYŠ.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo