Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
531 modlitieb k Sedembolestnej:
Maja
20. 8. 2017 o 19:31
Prosim o modlitby za moju rodinu nech nad panna Maria ochrani od zlych ludi a vsetkeho zla pana Maria rozprestri svoj ochrany plast nad nami
Maxištrant Palino
20. 8. 2017 o 18:41
Panna Mária Sedembolestná, naša Mama, prosím ťa o modlitbu za zosnulú manželku, tetu, babku, príbuznú, kamarátku, sestru a dobrú, pracovitú pani Annu Trojákovú, ktorú som veľmi poznal, aby jej tvoj Syn Ježiš Kristus dal večné odpočinutie a svetlo nech jej svieti v jeho kráľovstve nebeskom. AMEN. ,,Leť modlitba ako kadidlo k výšinám'.
Jana
17. 8. 2017 o 14:00
Ďakujem za všetky milosti pre mňa a moju rodinu, PROSÍM o modlitbu za chorú mamu, deti-aby v živote išli po správnej ceste, manžela-aby našiel tú pravú CESTU, za jeho duchovný život a prácu, prosím o ochranu celej rodiny a požehnanie Sedembolestnej Panny Márie. PÁN BOH ZAPLAŤ.
Maxištrant Palino
10. 8. 2017 o 11:56
Panna Mária Sedembolestná, naša Mama, ďakujem ti, že tu môžem byť naďalej pri tebe a napomáhať pri aktivačných prácach (s odmenou?), keď sa utiekam každý deň pod tvoju ochranu (ráno) a ak ma niekedy ovláda samota, stres, zlá nálada, pre niečo sa rýchlo rozhodnúť, urobiť tak krok do predu a ak padnem do hriechu a nebudem vládať sa postaviť na vlastné nohy tak ťa prosím, daj mi zdravie, pomoc, ochranu a veľa milostí aj do ďalších dní a rokov spolu prežitých spolu s tebou ako jedna Farská rodina bratov a sestier, kňazov a miništrantov, ktorý sa modlia na tvoj úmysel aj úmysel nebeského otca a aj rímskeho pápeža Františka. AMEN.
Katarina
5. 8. 2017 o 15:20
Prosim o modlitby za manzela, jeho udrzanie v praci. Hrozi, ze ju strati. Za jeho obratenie a vyslobodenie z bludneho kruhu obrovskych dlhov, z klamstva, za ozdravenie vztahov a sancu na novy zivot... Ludskymi silami je tato situacia neriesitelna. Velmi vam dakujem. Pan Boh zaplat.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo