Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
492 modlitieb k Sedembolestnej:
Mária
23. 4. 2017 o 20:41
Sedembolestná Panna Mária, vďaka Ti za pomoc, 2014 prosba v Šaštíne a hneď si začala Panna Mária konať, krok za krokom, vtedy som to nevidela, ale dnes s odstupom troch rokov to vidím jasne, je to pre mňa, pre našu rodinu zázrak ..." len pros Máriu, keď slabosť máš, dá pomoc a ani netušíš akú v nej Matku máš... " Sedembolestná Panna Mária, prosím Ťa naďalej o ochranu mojej dcéry, našej rodiny, prikrývaj nás svojim zázračným plášťom. Ďakujem i vám všetkým, ktorí sa modlite za nás, nech vám Pán Boh vynahradí všetky vaše modlitby.
Sona
21. 4. 2017 o 11:33
Ave Maria! Z celeho srdca ta prosim o dar zdravia na tele aj dusi pre sr.Stellu,ktora tento mesiac bude slavit svoje 97 narodeniny.Vyprosujem jej vela zdravia a Bozieho pozehnania od nasho Pana a vyprosujem jej ochranu u teba Sedembolestna Panna Maria.Z celeho srdca dakujem za vyslysane prosby.Bez hriechu pocata Panna Maria oroduj za nas,ktori sa k tebe utiekame.Chvala Panu a Panne Marii.
Bohu znama
21. 4. 2017 o 10:09
Sedembolestna Panna Maria z celeho srdca ta prosim o obratenie mojho manzeka,prosim o oslobodenie od ducha pychy,posmeskarstva a vsetkeho zleho.Prosim o jeho pokoru a lasku. Chvaka Panu a Panne Marii.
Silvia
20. 4. 2017 o 22:50
Prosim o modlitbu za obratenie mami Marti nech nie je zla voči svojim deťom a vnúčikom nech je kludná,nech sa viac začne modliť a chodiť do kostola!PAN BOH ZAPLAŤ
Paľko Petrič
18. 4. 2017 o 15:37
Pochválen buď Ježiš Kristus. Drahý bratia a sestry modlime sa za našich otcov pátrov Pavlínov, aby im naša Nebeská Matka Panna Mária vyprosovať hojné milosti, zdravie tela i duše, povzbudenie vo viere v zmŕtvychvstania Pána Ježiša Krista, ochranu v ich novom pôsobisku... Panna Mária Ja ťa teraz prosím aj za mňa samého, že sa usilujem byť tvojím synom, ktorý sa pod tvoj materinský plášť utieka už trinásty rok v mojej miništantskej službe pri oltári. Mám to tu ako druhý domov, kde teda upratujem Baziliku, občas si s chalanmi zahráme futbal v otatku... AMEN. Pane Ježišu, ďakujem, že tu môžem byť spokojný a ľudia ma majú radi a keby mňa nebolo tak, čo by si bezo mňa počali. Pán Boh usliš.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo