Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
616 modlitieb k Sedembolestnej:
Mária
7. 3. 2018 o 20:54
Sedembolestná Panna Mária prosím Ťa o pomoc, mám obavu o prácu, o to väčšie, že som živiteľ rodiny, neviem nájsť východisko zo zložitej situácie. Prosim Ťa o pomoc i pre moju dcéru. Panna Mária odovzdávam všetky moje starosti a trápenia do Tvojich rúk, nech sa stane vôľa Božia. Ďakujem Ti za všetko. Vďaka i vám za modlitby.
Katarína
6. 3. 2018 o 22:24
S pokorou v srdci Vás prosím o modlitbu za manžela. 20.3. ho čaká náročné vyšetrenie. Prosím dobrotivého Boha, aby mu dal silu to zvládnuť a aby to dobre dopadlo. Ujmi sa ma Pane v mojom trápení, veď Tebe nič nie je nemožné. Bože môj. moja pomoc, Tebe dôverujem. Panna Mária Sedembolestná pomáhaj všetkých chorým a trpiacim. Zo srdca ďakujem. Nech Vás dobrotivý Boh požehnáva.
mama
6. 3. 2018 o 07:57
Prosím o príhovor za syna Daniela, nech mu Pán osvieti rozum Duchom svätým a pomôže na pracovnom pohovore 12.3.18. PBZ
Michal
1. 3. 2018 o 15:40
Milostivá predrahá svätá božia rodička. Sedembolestná Panna Mária, prosím ťa za dušu môjho zomrelého tatinka Michala. Pán Boh Vám zaplať a vďaka za modlitby.
Michal
1. 3. 2018 o 15:38
Milostivá predrahá svätá božia rodička. Sedembolestná Panna Mária, prosím ťa za dušu mojej zomrelej mamičky Janky. Pán Boh zaplať a ďakujem za modlitby.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo