Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
603 modlitieb k Sedembolestnej:
bohuznáma
21. 1. 2018 o 22:40
Za uzdravenie syna Juraja a Božiu pomoc pre neho a jeho manželku
Viera
21. 1. 2018 o 18:53
1) Za celostné uzdravenie dcéry Lucie, za prerušenie pôsobenia všetkých zlých duchov a dedičstva hriechov našich predkov na ňu, za dary Ducha sv., za pomoc božiu a ochranu. Pane Ježišu, na príhovor Nepoškvrneného Počatia P.Márie, dotkni sa jej uboleného srdca, dotkni sa jej chorej duše a celostne ju uzdrav. Ty vieš, čo potrebuje, preto ju tebe celú zverujem, len Tebe dôverujem. Amen. 2) Za moju mamku, jej zdravie, pohyblivosť, sebestačnosť, za pokoj v jej duši, za lásku, za silu premáhať každodenné ťažkosti. Za jej deti - Martina, Jána a Jozefa, za ich rodiny, za vyriešenie dedičskej otázky. Za pokoj v celej rodine, za ich obrátenie sa k Bohu. Amen. 3) Za všetkých zomrelých príbuzných z mojej aj manželovej strany rodiny, za zomrelú Annu Kirmachmayerovú a jej rodinu, za zomrelých Východilových, za Paštrnákových - Ninu, Fedora, Milku, Štefanov, Jána, za krsných Bohdalovcov, Bielikovcov. Nech všetci zomrelí príbuzní, odpočívajú vo večnom pokoji. Amen. 4) Za všetkých zomrelých kňazov, rehoľníkov, za zomrelého kňaza Petra F., Adelu, Paulínu, Cecíliu, Alžbetínu, Joachima, Vojtecha. Za všetky duše v očistci, za všetkých zomierajúcich, za tých zomrelých a duše v očistci, za ktorých sa nikto nemodlí. Amen. 5) Za pracovisko K, PB a Slov., za nadriadených, kolegov a podriadených, za vyriešenie problémov, za doplnenie chýbajúcich pracovníkov, za zriadenie kaplnky na pracovisku K. Za pokoj a profesionálny prístup. Amen. 6) Za kňaza Milana, aby sa vrátil k oltáru a bol kňazom podľa Srdca Ježišovho. Za všetkých zblúdených kňazov a rehoľníkov, aby pochopili svoje povolanie a prinavrátili sa k nemu. 7) Za sv.otca Františka, biskupov, kňazov, diakonov, rehoľníkov, za nové duchovné povolania, aj z rodiny VP a MF. Amen. 8) Za trpiacich, chorých, chudobných, opustených, za tých, ktorí sú v beznádejných situáciách, za siroty a vdovy. 9) Za ochranu počatého života na celom svete, aby bolo uchránené a prinesené na svet, za ich matky, aby boli ich matkami podľa vzoru Nebeskej Matky. Amen. 10) Za Magdušku F.a jej celú rodinu, za uzdravenie ich vzájomných vzťahov. Za Peťka F., aby sa stal kňazom, ak je to Božia vôľa, podľa Srdca Ježišovho. Nech ho neustále ochraňuje Nepoškvrnené počatie, Amen. 11) Za MH a jej rodinu, za AZ a jej rodinu, za TH a jeho rodinu, za MM a jej uzdravenie, za Eminu sestru a jej uzdravenie, za všetkých priateľov, kolegov a známych, najmä za tých, ktorí sa nám zverili do modlitieb, za tých, za ktorých sa máme modliť. Amen. 12) Za obrátenie hriešnikov, za odčinenie hriechov spáchaných mnou, mojou celou rodinou, celou rodinou MF, všetkými žijúcimi ľuďmi, za odčinenie všetkých urážok proti Nepoškvrnenému počatiu PM. Amen. PBZ.
Oľga
19. 1. 2018 o 14:04
Matička najdrahšia, Sedembolestná Panna Mária, prosím o pomoc a uzdravenie môjho syna Andreja, aby operácia srdiečka dopadla dobre a skoro sa vyliečil.Pán Boh zaplať, veľká vďaka.
Ivana
27. 12. 2017 o 17:51
Chcem vas poprosit o modlitbu za mojeho ocka Jana je po velkej operacii prosim modlite sa spolu so mnou za priaznivy pooperacny stav nech nema ziadne komplikacie a je cim skor doma. Dakujem
maxištrant Palino
26. 12. 2017 o 19:24
Panna Mária Sedembolestná znova sa prihováram so svojiu modlitbou k tebe ako našej Mame a vrúcne ťa prosím ťa o požehnanie, pomoc, ochranu, zdravie tela I duše pre celú našu a pavlínsku rodinu. AMEN.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo