Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
860 modlitieb k Sedembolestnej:
Viera
19. 1. 2020 o 21:39
Za celostné uzdravenie LP, VP, JG, MF a ich celých rodín, rodokmeňov, na ich spol.m.úmysly, najmä za duše v očistci. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás.
Viera
12. 1. 2020 o 16:31
Za celostné uzdravenie Lucie, Jany, Magdy, Viery a ich celých rodín, na ich spol.m.úmysly, najmä za duše v očistci. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás, vezmi si nás pod svoj ochranný plášť a zachráň nás. Amen
Eva
9. 1. 2020 o 18:49
Prosím Vás o modlitbu za vyriešenie ťažkostí na pracovisku a Božiu pomoc a ochranu, ďakujem
Katka
8. 1. 2020 o 20:37
prosím idem robiť takú "modlitbovu kyticu" pre brata ktory je bohoslovcom v nitrianskej dieceze 5 rocnik chcela by som poprosiť za čas a obetovat za neho napríklad ruzenec omšu skutok ci Ruzencek K Božie mu milosrdenstvu alebo čokoľvek ine .... dakujem :) tak velmi prosim o modlitby za neho :)
Viera
29. 12. 2019 o 23:35
Za celostné uzdravenie LP, za jej obrátenie, za prinavrátenie sa späť do života. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za ňu, vezmi ju za ruku a vyveď ju z tohto slzavého údolia, dôverujeme Ti. Za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celých rodín, na ich spol.m.úmylsy, najmä za duše v očistci. PBZ
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo