FARSKÉ OZNAMY
15. nedeľa v cezročnom období

Zajtra v pondelok 15. júla 2019 budú nasledujúce Večery so Sedembolestnou. Srdečne všetkých pozývame.

V sobotu 20. júla 2019 o 14.30 sa v Bratislave pred katedrálou sv. Martina na Rudnayovom námestí uskutoční pochod Hrdí na rodinu. Účasťou na pochode ukážeme, že rodina je úžasná a výnimočná, lebo deti sú naša budúcnosť. Ide o 8. ročník živej reťaze ľudí v červených tričkách.

Pozývame vás na XIV. pešiu púť z Trnavy na Jasnú Horu v Čenstochovej, ktorá bude v termíne od 12. do 27. augusta 2019. Informácie nájdete na našej farskej stránke a na nástenke.

Kto by mal záujem podporiť akoukoľvek formou dožinkovú pobožnosť, ktorá bude súčasťou fatimskej soboty 7.9.2019, môže kontaktovať pani Machovú. Vopred ďakujeme za každú pomoc pri tejto slávnosti.

Miestny spolok Slovenského červeného kríža v spolupráci s farským úradom pripravujú 21.10.2019 (pondelok) o 19.00 hodine návštevu divadelného predstavenia Čo sa sníva trpaslíkom (hra so súčasnosti) v Radošinskom naivnom divadle v Bratislave. Záujemcovia sa môžu prihlásiť u pani Machovej (0907 229 823).

Opäť pripravujeme farský stolový kalendár na ďalší rok, v ktorom nájdete veľa fotografií zo života vo farnosti, ale najmä dátumy dôležitých udalostí, ktoré nás vo farnosti čakajú v roku 2020.

Webový portál DoKostola.sk zverejnil zoznam viacerých dovolenkových destinácií v zahraničí s informáciami o slávení nedeľných svätých omší na týchto miestach.


Je tu opäť čas letných prázdnin a oddychu. Prajeme Vám príjemné dovolenkové obdobie. Povzbudzujeme Vás, aby ste počas prázdnin a dovoleniek nezabudli na každodennú modlitbu, počúvanie Božieho Slova a účasť na nedeľnej sv. omši.

 

 

 

Liturgický kalendár :

Pondelok: Sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi - spomienka
Streda: Sv. Andreja Svorada a Benedikta, pustovníkov – spomienka
Nedeľa: 16. nedeľa v cezročnom období

 

Martin Lehončák OSPPE
správca farnosti

Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo