FARSKÉ OZNAMY
Piata pôstna nedeľa

Pobožnosť Krížovej cesty dnešnú nedeľu bude v Strážach na kalvárii o 14.00 hod. v Šaštíne na kalvárii o 15.00 hod. Krížová cesta v Bazilike bude piatok o 17.25 hod.


Tento týždeň je prvý piatok v mesiaci apríl. Príležitosť prijať sviatosť zmierenia bude počas celého týždňa pred a počas bohoslužieb. Starých a chorých navštívime v piatok dopoludnia.

Od zajtra 3. apríla 2017 bude v Bazilike od pondelka do piatku o 17.00, čiže hodinu pred večernou sv. omšou Mariánska pobožnosť.

Nasledujúca nedeľa je Kvetná nedeľa čiže nedeľa utrpenia Pána. Počas všetkých svätých omší bude požehnanie ratolestí. Pri sv. omši o 10.30 hod. bude od trojhrannej kaplnky slávnostná procesia do Baziliky.

Na Kvetnú nedeľubude krížová cesta o 14.00 hod iba v Bazilike. Realizáciu a rozjímania si pripravujú deti zo zboru Sedmohlások.

Predsviatočná spoveď v našej farnosti bude na Kvetnú nedeľu 9.apríla 2017 v Bazilike. Začne o 15.00 hod. kajúcou pobožnosťou. Zároveň o 15.00 hod.v spoločenskej sále bude duchovná obnova pre rodiny.

 

 

Liturgický kalendár : Kvetná nedeľa - Nedeľa utrpenia Pána

Martin Lehončák OSPPE
správca farnosti

%MCEPASTEBIN%

Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo